ENEOS Bázis Szlalom 7. Menet 2019

170 előregisztráció érkezett a szombati mezőkövesdi Bázis Szlalomra! 


ENEOS Bázis Szlalom 7. Menet
2019. November 16. @ Mezőkövesdi repülőtér
Versenytáv: 16 km (4 x 4 km)
Útburkolat: 100% beton
Rendező: Speed Rally Team
Weboldal:
www.csapassunk.hu


1.000 Ft / fő (12 év alatt ingyenes)


(Versenykiírás szerint!)

Nevezési zárlat
November 14. (csütörtök)

November 16. (szombat) – versenynap

Időterv
– 06:30 Kapunyitás, szerviz területek elfoglalása
– 06:45-09:30 Adminisztratív átvétel
– 07:00-09:45 Technikai átvétel
– 07:15-08:30 Pályabejárás – “gyalogosan”
– 08:30-09:45 Pályabejárás – autóval
– 10:00 1. futam tervezett rajtideje
– 11:30 2. futam tervezett rajtideje
– 12:45 3. futam tervezett rajtideje
– 14:00 4. futam tervezett rajtideje
– 16:00 Díjátadó tervezett ideje


1 Molnár István Mitsubishi EVO VI T5 TESZT
2 Sütő Szebasztian Lada 2105 T2 LADA kupa
3 Ildzsa Dávid Suzuki Ignis Sport S3 Suzuki kupa
4 File Zoltán Bmw E36 S4 HH
5 Lippai Zsolt Lada 2105 RX T3 LADA kupa
6 Papp balázs Bmw E36 S3 JK
7 Nagy Tamás Toyota MR2 S3 HH
8 Balogh Elek Toyota MR2 T4 LADA kupa
9 Kövesdi Gábor Trabant 601 T1
10 Kaposznyák Mihály Subaru Impreza S5
11 Nyerges Gergő Lada 2107 VFTS T3 LADA kupa
12 Csekő Richárd Trabant 601 RS T1
13 Szabó Gábor Lada 2105 T3 LADA kupa
14 Flekács László Bmw E36 S5 HH
15 Nagy István Lada VFTS T4 LADA kupa
16 Kilczin Zsolt Toyota Corolla S2
17 Pádár Zoltán KISPUDI Skoda Felicia T2
18 Kerekes Dávid Lada 2101 T2 LADA kupa
19 Stelbaczki Tamás Lada 21011 T3 LADA kupa
20 Szegedi Szabolcs Bmw 525i T5 HH
21 Balogh Lajos Suzuki Swift Gti T2 Suzuki kupa
22 Karácsony Máté LADA VFTS T3 LADA kupa
23 Gajdos Zoltán Lada VFTS T3
24 Molnár Máté Lada 2107 T3 LADA kupa
25 Ördög Máté Lada 2105 T3 LADA kupa
26 Tóth Gergő LADA 2101 T3 LADA kupa
27 Gindeli Balàzs Audi TT Quattro T5
28 Járó Zsolt Renault Clio S4
29 Borbély Mihály “Kopasz” Lada 2107 T3 LADA kupa
30 Borbély Mihály “Kopasz” Lada 2107 T4 HH
31 Palik Norbert BMW E36 323Ti S5 HH
32 Póka Zoltán Lada 2105 T3 LADA kupa
33 Fülöp Tamás BMW E30 T4 HH
34 Nyikita Dávid Lada 2107 T3 HH
35 Béres László Lada 2107 T3 LADA kupa
36 Tóth József YONDI LADA 2107i T3 LADA kupa
37 Tóth József YONDI LADA 2107i T4 HH
38 Tamás Béla Suzuki Swift T2 Suzuki kupa
39 Tamás Béla Suzuki Swift TESZT
40 Varga Róbert Suzuki Swift T2 Suzuki kupa
41 Varga Róbert Suzuki Swift TESZT
42 Tamás Krisztián Skoda Felicia T2
43 Tamás Krisztián Skoda Felicia TESZT
44 Gerhát Róbert Lada 2107 T3 LADA kupa
45 Kalivoda károly Bmw E46 T5 HH
46 Oravecz Tamás Suzuki Swift S2 Suzuki kupa
47 Molnár Máté Lada 2107 T3 LADA kupa
48 Pataki Ádám Lada 2107 T3 LADA kupa
49 Veréb Ádám Bmw 320i S4 HH
50 Farkas Gábor Lada 2107 T3 LADA kupa
51 Szoka Péter Lada 2107 T3 LADA kupa
52 Szoka Péter Lada 2107 T4 HH
53 Lippai Zsolt LADA 2105 RX T3 LADA kupa
54 Kucsmár József Lada VFTS T3 LADA kupa
55 Vass Attila Lada 2106 S4 LADA kupa
56 Hervai Róbert Bmw E36 S5 HH
57 Szepesi Dániel Bmw E36 T5 HH
58 Szepesi Marcell Bmw E30 T5 HH
59 Veres Balázs VW Golf T5
60 Boros Bernárd Suzuki Swift S2 Suzuki kupa
61 Kiss Mátyás Honda Civic T3
62 Puskás Patrik Suzuki Swift Gti T2 JK
63 Oravecz Tamás Suzuki Swift S2 Suzuki kupa
64 Sarkadi Mátyás Bmw E36 325i T5 HH
65 Lezák Péter Lada 2101 T3 LADA kupa
66 Péderi Márk Mercedes C250d S5 HH
67 Gál Gergő Suzuki Swift T2 Suzuki kupa
68 Vincze Dániel Lada 2107 T3 LADA kupa
69 Barnóczki Patrik Lada 2107 T3 LADA kupa
70 Dékány István BMW 325 T5 HH
71 Barnóczki Tamás Lada VFTS T4 LADA kupa
72 Gangl Ferenc Lada 2106 T3 LADA kupa
73 Nyeste Ádám Lada 2107 T3 LADA kupa
74 Rákosi Roland Lada 1200 S3 LADA kupa
75 Barta Benjámin Mazda RX-8 S2
76 Toth zoltán BMW E36 T4 HH
77 Takács Dániel BMW E36 S3 HH
78 Farkas Gábor Lada 2107 T4 LADA kupa
79 Dobó Csaba BMW E36 T5 HH
80 Szendrei Péter Lada VFTS T3 HH
81 Domoszlai Bence Lada VFTS T3 LADA kupa
82 Nagy Varga Géza BMW M3 T5 HH
83 Szendrei Péter Lada VFTS T4 LADA kupa
84 Göböly Viktor Lada 2107 T3 LADA kupa
85 Kövér László Lada 2105 S3 LADA kupa
86 Szabadi János BMW E30 25i T5 HH
87 Makovics Ádám BMW E46 T5 HH
88 Hanus Ákos BMW E46 Coupe T5
89 Szécsi Sándor Honda Accord TypeR S5
90 Molnár Bálint BMW E36 T4 HH
91 Tunyi László Trabant 601s T1
92 Gyapjas Máté Trabant 601 T1
93 Szilágyi Imre Csaba BMW E36 T5
94 László Márk Honda Civic S3
95 Pasztor István Lada VFTS T3 LADA kupa
96 Szabad Richárd Lada 2105 T4 LADA kupa
97 Tóth Zsolt BMW E46 328i T5 HH
98 Gajdos Gábor Lada 2107 T3 LADA kupa
99 Rauth Dániel Lada 2105 S3 LADA kupa
100 Szőllősi Tamás BMW E36 T5 HH
101 Patrik Sasvári Lada 2101 T3 LADA kupa
102 Molnár Roland Lada 2101 T3 LADA kupa
103 Szilágyi Tamás Bmw E36 S5 HH
104 Szabó János Lada VFTS T3 LADA kupa
105 Ifj. Szabó János Lada VFTS T3 LADA kupa
106 Sós Gábor Honda Civic TypeR S4
107 Taczman Zsolt Honda Civic TypeR S4
108 Csizmadia Viktor Seat Toledo XI S4
109 Helgert Tamás BMW E46 M3 T5 HH
110 Berki martin Lada 2107 T3 LADA kupa
111 Móré Bence Audi A4 T5 HH
112 Kiss László Honda Civic T4
113 Bozo Bence Lada 2101 T3 LADA kupa
114 Bozo Bence Lada 2101 T4 HH
115 Mészáros László Lada 2107 T3 LADA kupa
116 Ajtai Péter Lada 2101 T3
117 Ajtai Tamás Lada 2101 T3
118 Matisz Ádám Lada 2107 T3 HH
119 Gellén Róbert Lada 2105 T4 LADA kupa
120 Meggyes Gábor Lada VFTS T3 LADA kupa
121 Meggyes Zsolt Lada 2105 T3 LADA kupa
122 Nagyhaju Szabolcs BMW 325i T5 HH
123 Bertók Gergő Lada 2101 S2 LADA kupa
124 Szabó Gábor Bmw E46 S5 HH
125 Kósa Richárd Lada 2107 T3 LADA kupa
126 Molnár Lajos Peugeot 306 S16 T4
127 Papp Gábor BMW 318 Tí T4
128 Kovács Krisztián Lada 2107 T3 LADA kupa
129 Mányi László Bmw E36 S4 HH
130 Kurta Miklós Lada 2105 S4 HH
131 Tóth Balázs Lada 2105 S4 P
132 Nyuzò Renátò Bmw E39 T5 HH
133 Tóth József PACALOS BMW E36 Compact T3 HH
134 Bánáti Zsolt Skoda 120 R T2 HH
135 PistiX BMW E36 Coupe T5 HH
136 Gerevich Dominik Ford Fiesta S2 JK
137 Terjék Nóra Ford Fiesta S2 NK
138 Farkas Alex Lada 2105 T3 LADA kupa
139 Dósa Krisztián Lada 2105 S3 LADA kupa
140 Jobbágy Krisztián Lada VFTS T3 LADA kupa
141 Hendre Barna BMW E36 T5 HH
142 Lovaš Peter Suzuki Swift Gti T2 Suzuki kupa
143 Kiss Zoltán BMW 319 Tdi T4 HH
144 Kiss Zoltán BMW 319 Tdi T5 HH
145 Gáspár Viktor Opel Corsa T3
146 Háda Lóránt BMW E36 Cabrio S4 HH
147 Nagy Zoltán BMW E36 T5
148 Kasza Zsolt Lada 2107 T4 LADA kupa
149 Pataki János Lada 2107 T3 LADA kupa
150 Riczu Zoltán BMW E36
151 Nagy István BMW E36 S5 HH
152 Szilágyi Patrik Lada 2105 T3 LADA kupa
153 Halmay Benjamin BMW E36 325i T5 HH
154 Báron Tamás Opel Corsa A S2
155 Erdélyi György Lada 2107i T3 LADA kupa
156 Erdélyi György Lada 2107i T4 HH
157 Pataki Ádám Lada 2107 T3 LADA kupa
158 Gál Sándor Lada 2101 Élményautózás
159 Botlik Róbert Lada 1200 S S2 LADA kupa
160 Török Imre BMW E46 S5 HH
161 Veres Tibor VW Golf S4
162 Gáspár Krisztián Opel Corsa T4
163 Gáspár Krisztián Opel Corsa T3
164 Szabó Tamás Polski Fiat 126p T1 HH
165 Bozo Barnabas Lada 2101 T3
166 Orosz Zsolt Lada 2107 S3 LADA kupa
167 Varga Csaba Lada 2105 T4 LADA kupa
168 Kávrán István Lada 2101 T2 LADA kupa
169 Benedek Tamás Lada 2107 T4 HH
170 Panyi Roland BMW E36 T5 HH


Versenykiírás: Letöltés
Kupa kiírás: Letöltés

nevezési felület | facebook oldal | facebook esemény | weboldal


Ha tetszett, csapass rá egy lájkot, vagy oszd meg!
Köszönjük szépen!